tomer
17 اسفند 1401 - 09:29

تقویت ناوگان آبی-خاکی مرزبانی گلستان با الحاق ۱۱ دستگاه لجستیکی

گرگان- فرمانده مرزبانی گلستان گفت: با الحاق ۱۱ دستگاه خودرو و شناور دریایی، ناوگان خودرویی و شناوری توان عملیاتی مرزبانی گلستان تقویت شد.

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ ستاد احمدرضا حاتمی چهارشنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: به منظور ارتقا توان عملیاتی حوزه مرز استان، هشت دستگاه خودرو، یک فروند شناور ۶۰ فوتی و دو گلف به دستور سردار فرمانده مرزبانی فراجا و همکاری معاونت آماد و پشتیبانی مرزبانی فراجا به ناوگان خودرویی و دریایی مرزبانی استان گلستان ملحق شد.

فرمانده مرزبانی گلستان افزود: یگان های مرزی مهم‌ترین نهاد تأمین امنیت یک کشور هستند و بی تردید هیچ عنصری برای پیشرفت و توسعه و تکامل یک جامعه، مهم‌تر از عنصر امنیت و تأمین آرامش نیست.

حاتمی با اشاره به اختصاص این خودروها به یگان های مرزی استان، گفت: هر یک از کارکنان در قبال نگهداری از اموال سازمانی به خصوص خودروهای کمک دار که به سختی در شرایط تحریمی کشور تهیه و دراختیار قرار می‌گیرد، یک وظیفه شرعی و قانونی دارد و در جهت نگهداری آن باید حداکثر تلاش خود را کنند.

فرمانده مرزبانی گلستان تاکید کرد: با تدبیر سردار فرماندهی مرزبانی فراجا و تلاش‌های روزافزون کارکنان، شاهد موفقیت‌ها و حرکت رو به جلوی بیشتری در مجموعه مرزبانی استان گلستان خواهیم بود.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1080682